• 0732.373.666 - CERTIFICATE ENERGETICE

Cariere

      Vreti sa faceti parte din echipa ImobiliareMAG? Aplicati acum.

*INAINTE DE A APLICA VA RUGAM SA LUATI LA CUNOSTINTA URMATOARELE:

Trimite CV-ul la adresa : [email protected]/* *//* */

In cazul in care nu exista niciun post potrivit aptitudinilor si cerintelor dumneavoastra, puteti totusi aplica. Veti fi astfel considerati potentiali candidati pentru oportunitati viitoare.

CV-urile sunt evaluate in mod regulat pentru a putea potrivi mai bine candidatii cu cerintele curente si vor ramane in baza noastra de date timp de un an.

Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Posturi Vacante :

CAUTAM VOLUNTARI : ( domeniul constructiilor )

Avand in vedere faptul ca activitatea de voluntariat se considera experienta profesionala, ImobiliareMAG.ro pune la dispozitia celor interesati de dezvoltarea carierei in domeniul imobiliar ( constructii ) , oportunitatea de a lucra ca voluntar in cadrul companiei noastre.

In cazul in care sunteti interesatI puteti trimite CV-ul dvs, iar echipa noastra va va contacta in cel mai scurt timp .

CAUTAM AGENT IMOBILIAR CU EXPERIENTA :

CERINTE:

Bune abilitati de comunicare.

Persoana dinamica, sociabila si motivata.
Abilitati de negociere, comunicare.
Spirit de echipa cu atingerea obiectivelor individuale.
Forta de munca si rezistenta la stres.
Capacitate de valorificare a oportunitatilor de vanzare.

RESPONSABILITATI:
-Promovarea imaginii si serviciilor companiei;
-Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
-Desfasurarea activitatilor specifice unui consilier imobiliar;
-Preluarea detaliata a informatiilor despre proprietati de vanzare sau inchiriere;
-Monitorizare piata Imobiliara;
- Contactarea clientilor si oferirea de consultanta imobiliara acestora;
- Introducerea lor in baza de date;
- Asistarea si urmarirea serviciilor imobiliare pana la finalizare;
-Dezvoltarea portofoliului de clienti.
BENEFICII:
- Mediu de lucru placut;
-Telefon de servici;
- Sansa de a te face remarcat deoarece la noi initiativa si implicarea sunt valorizate;
- Performanta: este recunoscuta si apreciata corespunzator;
- Analize periodice a activitatii.

In cazul in care aveti nelamuriri, folositi formularul de Contact.

Date de contact
Scrieti-ne un mesaj de contact